Діти з Боярської громади вирушили на відпочинок до Італії
- 77
Депутати від партії «Слуга Народу» в Боярській міській раді ініціювали відпочинок для школярів у Італії. 10 дітей, серед яких є учні спеціальної школи для дітей з порушеннями зору й мають проблеми зі здоров’ям, із родин переселенців та військовослужбовців вирушили в місто Карпі.
Цей проєкт відбувся в межах Договору про дружбу і співробітництво між громадою італійського міста Карпі і Боярською міською територіальною громадою. Подорож фінансується муніципалітетом Карпі та Асоціацією волонтерів у Італії «ODV MRIYA», без залучення коштів із бюджету Боярської громади.
Організацію подорожі і комунікацію з італійською стороною забезпечили депутатки Боярської міської ради від «Слуги Народу» Олена Поліванова і Аліна Григорʼєва. Сприяли реалізації проєкту секретар Боярської міської ради від «Слуги Народу» Олексій Перфілов і депутати Валерій Мілевський, Олександр Верголяс та Андрій Арчаков.
У програмі відпочинку на дітей чекають захоплюючі майстер-класи, екскурсії визначними місцями Італії, відвідування розважального комплексу з басейном, а також триденний відпочинок на італійському узбережжі Середземного моря.
З італійської сторони здійснення заходів проєкту забезпечили мер міста Карпі (2019-2024 років) Альберто Беллеллі, новообраний міський голова Карпі Ріккардо Рігі, заступник мера міста Тамара Кальзоларі, голова Асоціації «ODV MRIYA» Мартіно Маркі, заступник голови Асоціації «ODV MRIYA» Ростислав Кофлик та інші.
«Висловлюємо вдячність організаторам проєкту та всім, хто забезпечив можливість здійснити цю подорож! Діти з Боярської громади мають можливість відволіктися від трагічних реалій війни та отримати незабутні враження”, – зазначила Олена Поліванова.
“Дякуємо італійським друзям, які створили умови для спокійного, безпечного і наповненого різноманітними заходами відпочинку наших дітей у теплій та гостинній атмосфері впродовж 10 днів», – додала Аліна Григор’єва .
