Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Київська, Волинська та Одеська облради провели позачергові сесії з питань тероборони

  • 5329
Київська, Волинська та Одеська облради провели позачергові сесії з питань тероборони

За ініціативи фракції «Слуга Народу» обласні ради в різних регіонах України проводять позачергові сесії для ухвалення рішень про виділення коштів на формування системи територіальної оборони. Відповідне доручення дала очільниця партії Олена Шуляк.

Київщина: 7 млн грн

На позачерговій дев’ятій сесії Київської обласної ради, засідання якої було ініційовано депутатами «Слуги Народу» та іншими політичними силами, було внесено зміни до «Програми організації територіальної оборони в Київській області на 2021-2023 роки».

На програму організації територіальної оборони на цей рік виділили 7 млн грн. Ця сума дасть змогу пришвидшити якісний процес для створення повноцінної тероборони Київщини. Раніше на програму було передбачено лише 1,6 млн грн.

Ще 2,5 млн грн спрямують на заходи із запобігання надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, підвищення рівня безпеки населення й захищеності території від наслідків таких ситуацій, а також належного функціонування регіональної та місцевих систем централізованого оповіщення.

Голова Київської обласної ради Наталія Гунько та голова фракції «Слуга Народу» Київської обласної ради Олександр Поляруш подякували депутатам обласної ради за єдність у сесійній залі та ухвалення важливих рішень для безпеки мешканців Київщини й розвитку області.

Волинь: 2,6 млн грн

Депутати від фракції «Слуга Народу» Волинської обласної рада ініціювали скликання позачергової сесії ради на тему безпекової ситуації. Під час засідання народні обранці громади проголосували за виділення 2,6 млн гривень на підтримку територіальної оборони регіону. Ці кошти спрямують на закупку засобів розвідки, забезпечення та спорядження наших захисників.

Депутати від «Слуги Народу» також закликали всіх до єдності, консолідації зусиль, щоб спільно протистояти тиску з боку агресора.

Одещина: 10 млн грн

Позачергової сесія Одеської обласної ради підтримала направлення 10 млн грн на створення матеріального резерву для регіонального управління Сил територіальної оборони «Південь».

«Ми спільно проголосували за внесення відповідних змін до обласного бюджету на 2022 рік. Також це передбачає прийнята сьогодні Регіональна програма цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Одеської області на 2022-2025 роки», – зазначив голова Одеської обласної організації політичної партії «Слуга Народу», очільник Одеської облради Григорій Діденко.

Також під час сесії було прийнято ініційоване фракцією «Слуга Народу» в обласній раді звернення до жителів та громад регіону щодо недопущення поширення дезінформації, гібридної провокації та розхитування політичної ситуації всередині країни.

«Одеська область – це невід’ємна частина єдиної суверенної незалежної України. І ми маємо зробити все від нас залежне, щоб кожна спроба похитнути наші цінності і прагнення була приречена», – підкреслюється у зверненні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy