Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Київська обласна організація «Слуги Народу» розгляне 14 березня кадрові питання

  • 5771
Київська обласна організація «Слуги Народу» розгляне 14 березня кадрові питання

Партія «Слуга Народу» скликає на 14 березня конференцію Київської обласної організації партії, щоб розглянути кадрові питання, а також питання утворення нових керівних органів обласної організації.

Розпорядження про скликання конференції видав голова партії «Слуга Народу» на вимогу членів Київської обласної організації. Дізнавшись про формування нових керівних органів партії, яке було ухвалено на ХІ позачерговому з’їзді, партійці заявили про неприпустимість входження до Національної ради громад теперішнього очільника обласної організації Олександра Дубінського.

Також вони обурені тим, що позиція деяких членів організації щодо подальшого перебування його на посаді очільника, і тим паче автоматичне входження пана Дубінського до керівних органів партії – видається за позицію всієї організації.

Саме тому партійці звернулися до вищих керівних органів партії з вимогою ініціювати скликання позачергової конференції обласної організації, щоб розглянути кадрові питання, а також формування політичної ради Київської області.

«Ми розглянули пропозиції партійців і на їхню вимогу, відповідно до статуту, скликаємо завтра, 14 березня, конференцію Київської обласної організації. Ініціювати подібні питання та наполягати на їхньому розгляді – право членів партії, і ми не бачимо причин не задовольнити цю вимогу», – підкреслив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

За новою редакцією статуту, подібні рішення підлягають погодженню головою Політичної ради та головою Національної ради громад. Відповідно, Давид Арахамія і Олександр Завітневич погодили зазначене рішення голови партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy