Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Київська міська організація партії «Слуга Народу» відкрила перший офіс у столиці

  • 9987
Київська міська організація партії «Слуга Народу» відкрила перший офіс у столиці

У столиці відкрили перший офіс Київської міської організації політичної партії «Слуга Народу».

Голова Київської міської організації партії «Слуга Народу», народна депутатка Леся Забуранна зазначила, що упродовж найближчих місяців партійні офіси будуть відкриті у кожному районі столиці.

«Це перший центральний офіс, що розпочинає цикл відкриттів по всіх районах міста Києва. Плануємо щотижня відкривати партійні офіси по всіх районах. Ми робимо це для того, аби партія стала доступнішою активним, відповідальним, патріотичним громадянам для вирішення нагальних проблем столиці. Партійні офіси стануть майданчиками для обговорення ключових проблем і побажань киян», – заявила Леся Забуранна.

За словами Олександра Корнієнка, «Слуга Народу» планує розбудовувати мережу партійних офісів по всій країні – незабаром відкриється близько 120-ти партійних осередків. 40 офісів вже почали свою роботу.

«Цей офіс у Києві стане місцем, куди можна прийти та отримати кваліфіковану допомогу. Також цей офіс стане коворкінгом, осередком для роботи депутатів Київської міської ради. Тут буде можливість долучитися до наших проєктів по всій країні, обговорень важливих реформ: земельної, медичної, освітньої, а також тарифних питань», – розповів глава партії.

Очільник фракції «Слуга Народу», голова Політради партії Давид Арахамія додав, що партійні офіси – це можливість бути ближчими до людей і допомагати їм вирішувати їхні проблеми.

«Ми багато разів казали, що партія «Слуга Народу» як системна політсила національного масштабу буде розвиватися стрімко та відкривати свої представництва не тільки у великих, а й у маленьких містах. Для нас дуже важливо бути представленими на місцях – так ми можемо оперативніше допомагати громадянам вирішувати їхні проблеми», – зазначив Давид Арахамія.

Голова депутатської фракції «Слуга Народу» в Київській міській раді Андрій Вітренко у свою чергу наголосив:

«Наша команда вперше у Київській міськраді, але ми вже формуємо нову політику та виконуємо ті обіцянки, які давали виборцям: захищаємо зелені насадження, старовинні будівлі, розуміємо транспортні проблеми і робимо все для того, щоб їх вирішити».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy