У різних районах Києва відбулись обговорення щодо участі громади в прийнятті рішень
- 8

У офісах Київської міської організації партії «Слуга Народу» регулярно відбуваються заходи на актуальні для киян теми – дискусії, обговорення, круглі столи. Винятком не став цей тиждень, адже в Святошинському, Голосіївському, Подільському, Оболонському, Соломʼянському районах провели публічні обговорення на тему «Участь членів територіальної громади у прийнятті рішень».
Кияни активно долучаються до цих обговорень, де вони можуть дізнатися про участь громадян у засіданнях Київської міської ради, роль мешканців у житті територіальної громади, участі в ОСББ, ЖБК, та інших органів самоорганізації населення.
Також на заходах розгорнуто пояснили, яким шляхом можна розв’язати проблеми у сфері житлового домогосподарства, у тому числі щодо подолання наслідків російських обстрілів, обговорили конкретні кроки долучення громадян до міських громадських обговорень, способи залучення бюджетних та позабюджетних коштів та інші питання.