Андрій Вітренко про ситуацію у місті: «Справні ліфти – це не розкіш, а необхідність»
- 46

Завдяки голові фракції «Слуга Народу» в Київській міській раді Андрієві Вітренку в будинку у Святошинському районі, де мешкає ветеран російсько-української війни, замінили ліфт, який постійно ламався.
Андрій Вітренко розповідає деталі: «До мене звернувся ветеран російсько-української війни, який мешкає в Києві та має інвалідність ІІ групи через поранення нижніх кінцівок. Він мешкає на 8-му поверсі, а ліфт у його будинку постійно виходить із ладу. У цій ситуації я звернувся до мера, щоб він вжив невідкладних заходів. Але розуміючи його «зайнятість» ремонтами парків та доріг, я виділив кошти в межах Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборчих програм та доручень виборців на 2021–2025 роки Святошинській районній адміністрації, щоб ліфт відремонтували».
Пізніше, майже через місяць після скерування депутатського звернення до Віталія Кличка, від нього прийшла така відповідь: «За інформацією районних у місті Києві державних адміністрацій, на обслуговуванні комунальних підприємств – керуючих компаній з обслуговування житлового фонду районів м. Києва –перебуває більш ніж 50% усіх ліфтів житлового фонду м. Києва, з них 65% відпрацювали граничний строк експлуатації».
Андрій Вітренко наголошує: «Інклюзивність має бути на першому місці. У країні, яка воює, коли багато наших захисників повернеться додому з пораненнями, ампутаціями, і їм доведеться долати не лише психологічні бар’єри, але й фізичні перешкоди, справні ліфти – це не розкіш, а необхідність. Невже мости, дороги і парки важливіші за людське життя? Це не просто про комфорт, це про елементарну людську гідність».