Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Київ буде з хлібом: команда «Слуги Народу» посприяла забезпеченню виробників зерном

  • 6836
Київ буде з хлібом: команда «Слуги Народу» посприяла забезпеченню виробників зерном

У Києві налагоджено систему забезпечення продовольством завдяки зусиллям народної депутатки від «Слуги Народу» Лесі Забуранної та за підтримки Національної академії аграрних наук, великих аграрних підприємств і фермерів.

«Нещодавно в столицю до найбільшого виробника хлібобулочних виробів «Київхліб» було доставлено близько 650 т зерна, з яких вже випікаються та будуть випікатися теплі буханки хліба для наших людей. Це дозволяє нам забезпечувати наявність продукції у фірмовій мережі, а також забезпечувати безкоштовним хлібом тих, хто потребує цього найбільше у всіх районах міста. В найближчі дні ми очікуємо ще близько 250 т зерна», – розповіла Леся Забуранна.

Окрім цього, близько 100 т борошна передали підприємству «Київський БКК», яке на час війни частково перепрофілювали й тепер виготовляють хліб і лаваші для задоволення гуманітарних потреб жителів та гостей столиці. Ще близько 60 т в дорозі. 

«Київ тримає оборону та готується дати сильну відсіч агресору, а ми робимо все можливе, щоб допомогти нашим громадянам у ці складні часи. Дивлячись на безпрецедентну єдність, яку спостерігаю протягом останніх днів, можу з впевненістю сказати: перемога за нами», — підсумовує народна депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy