18-та Слов’янська бригада Національної гвардії України виконує бойові завдання на складних ділянках фронту. Військовим доводиться працювати на місцевості, де стан доріг і рельєф часто обмежують можливості звичайного транспорту, а необхідне спорядження потрібно доставляти швидко й без зайвого ризику.
Для таких завдань підрозділу передали квадроцикл вартістю понад 670 тисяч гривень. Компактна й прохідна техніка допоможе пересуватися бездоріжжям і вузькими польовими маршрутами, перевозити засоби зв’язку, спорядження та інші необхідні вантажі.
Невеликі габарити квадроцикла дозволяють обирати маршрути, недоступні для автомобілів, і пересуватися менш помітно для ворожих засобів спостереження. Це особливо важливо на ділянках, де будь-який рух техніки може бути зафіксований противником.
Квадроцикл представнику бригади передав Михайло Ананченко — народний депутат України, голова Сумської обласної організації партії «Слуга Народу». Під час зустрічі вони обговорили ситуацію на напрямку, де працює підрозділ, особливості військових буднів і труднощі, з якими бійці стикаються під час виконання завдань.
Окремо зупинилися на подальших потребах 18-ї Слов’янської бригади. Розмова з військовослужбовцем дала змогу визначити, яка техніка та обладнання зараз найбільш потрібні підрозділу, і врахувати ці запити під час формування наступної допомоги.
Квадроцикл придбали в межах проєкту Політичної партії «Слуга Народу» «Допомагаємо — Перемагаємо».
Дякуємо воїнам 18-ї Слов’янської бригади НГУ за службу, стійкість і щоденну роботу на захист України.

