Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Нові можливості для бізнесу: на Криворіжжі стартувала навчальна програма для підприємців

  • 3
Нові можливості для бізнесу: на Криворіжжі стартувала навчальна програма для підприємців

Стійкість місцевих економік в час війни забезпечують місцеві підприємці. Тож у Кривому Розі розпочалась двомісячна програма з розвитку бізнесу «Rebuild: відновлення заради майбутнього». Проєкт втілює партнер Дніпропетровської облради Спілка робітничих самаритян Німеччини (ASB Ukraine) спільно з центром «Дія.Бізнес Кривий Ріг».

«Учні» – 120 підприємців або тих, хто мріє про старт своєї справи. Мова про ветеранів, переселенців, жінок-підприємиць та представників малого бізнесу. По завершенню навчання учасники зможуть позмагатись за грант для розвитку бізнесу. Загальний фонд €116 000, двоє топ-переможців отримають по €13 000.

«Для прифронтових територій такі програми – це можливість швидше відновити економіку і підтримати людей, які втратили роботу чи бізнес через війну. Дякую партнерам за сталість, відповідальність і готовність разом створювати можливості для людей та підтримувати розвиток громад Дніпропетровщини», – розповів голова Дніпропетровської облради та обласної фракції «Слуги Народу» Микола Лукашук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy