Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Кримська платформа в дії: «Слуга Народу» разом із міжнародними делегатами відвідають КПВВ на адмінмежі з Кримом

  • 12498
Кримська платформа в дії: «Слуга Народу» разом із міжнародними делегатами відвідають КПВВ на адмінмежі  з Кримом

Народні депутати від «Слуги Народу» разом із представниками парламентів, амбасад, почесних консульств із різних країн – Іспанії, Албанії, Польщі, Грузії, Латвії, Чехії – відвідають КПВВ Каланчак та Чаплинка на адмінмежі Херсонської області та Криму. Цей візит стане продовженням виміру Кримської платформи і надасть змогу побачити міжнародним представникам, як працюють пункти перетину, наскільки цивілізовано його організовано.

Про це наголосила керівниця Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, народна депутатка від «Слуги Народу» Марія Мезенцева.

«Ми побачимось із родинами кримських татар, поговоримо з внутрішньо переміщеними особами і побуваємо у 700 метрах від кордону окупанта. Для іноземних делегатів дуже важливо мати персональний зв’язок із землею та людьми, які перебувають у важких умовах», – сказала вона.

Водночас, як наголосила заступниця голови фракції «Слуга Народу», заступниця члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Євгенія Кравчук,
«Кримська платформа» – це не просто саміт, а постійно діючий майданчик.

«Саме тому ми запросили представників різних парламентів не тільки побувати на офіційних заходах в Києві, а щоб разом із нами вирушити на КПВВ на кордоні з тимчасово окупованим Кримом – Каланчак і Чаплинка. Зокрема КПВВ Каланчак працює вже після оновлення, ініційоване Президентом Володимиром Зеленським. До того ніхто не піклувався і не думав про те, що люди, які переходять через пункт пропуску, мають робити це зручно і користуватися адмінпослугами на місці», – зауважила вона.

Під час зустрічі з українськими депутатами делегат Парламентської асамблеї НАТО Іраклі Берая зазначив, що Грузія рішуче підтримує суверенітет України та її територіальну цілісність в межах міжнародно визнаних кордонів, так само як її європейські та євроатлантичні прагнення на шляху до членства в ЄС та НАТО»

«Ми, безумовно, повинні одне в одного вивчати досвід і ділитись ним щодо політики стосовно окупованих територій, роботи пунктів пропуску на адмінкордонах, і те, що ми побачимо сьогодні, перебуваючи в Херсонській області, теж дуже важливо. Також я хочу висловити повну підтримку нашій регіональній співпраці, і думаю, що має бути більше культурних і освітніх програм між нашими регіонами, так і для наших країн в цілому», – сказав він.

Водночас за словами представника посольства Іспанії Хавьєра Фуентеса,
краща демонстрація величності проєкту «Кримська платформа» – це політична стабільність та економічний розвиток регіону.

«Ми маємо робити багато кооперацій, аби продемонструвати підтримку», – сказав він.

Під час зустрічі з міжнародними делегатами голова Херсонської ОДА Сергій Козир також висловив переконання, що разом ми допоможемо повернути український Крим додому, де він був і повинен бути.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy