Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Кримський республіканський осередок партії «Слуга Народу» очолив Олександр Качура

  • 1100
Кримський республіканський осередок партії «Слуга Народу» очолив Олександр Качура

Рішення про призначення Олександра Качури керівником Кримської республіканської парторганізації ухвалила Вища рада партії.

Народний депутат України Олександр Качура очолив Кримську республіканську організацію партії «Слуга Народу».

Рішення про призначення Олександра Качури керівником Кримської республіканської парторганізації ухвалила Вища рада партії.

Олександр Качура – народний депутат України IX скликання, адвокат партії «Слуга Народу» і Президента України Володимира Зеленського, позаштатний радник керівника Офісу Президента, кандидат юридичних наук. Він є заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування і заступником члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

«Кримський осередок – це символ боротьби нашої партії, нашої країни. Ми не визнаємо анексію Криму. Ми в будь-якому випадку будемо боротися і робити все для того, щоб територіальна цілісність була відновлена. Для мене це був особистий виклик, який я прийняв у відповідь на пропозицію від керівництва партії очолити кримський республіканську осередок так як я займаюся темою миру», – говорить Олександр Качура.

Найближчим часом він обіцяє відкрити партійний офіс на території Херсонської області – найближчої до АРК. Це буде не просто партійний офіс, а сервісний центр для кримчан, в якому вони зможуть отримати юридичну консультацію і підтримку, актуальну інформацію, де вони зможуть захистити свої порушені права за допомогою представників нашої команди кримсько-республіканської організації. «Цей осередок партії на сьогоднішній день є найважливішим осередоком, так як ми далі не зможемо розвиватися як держава ні в економічному, ні в політичному аспекті, якщо територіальна цілісність країни не буде відновлена,» — сказав підсумував голова осередку.

Членами ради Кримської республіканської партійної організації стали

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко наголосив, що Крим є невід’ємною частиною України.

«Це – не проста формальність і не організація, що існує лише «на папері». А реальний інструмент боротьби за відновлення територіальної цілісності України та повернення Криму. Наша головна мета – захист прав українських громадян. Як тих, хто нині живе на тимчасово окупованому півострові, так і кримчан, які виїхали з АРК на підконтрольні Україні території. Ми також будемо боротися за повернення незаконно утримуваних в Криму та в Росії українців. Наша позиція незмінна: Крим був і лишається невід’ємною частиною України», – зазначає він.

Корнієнко неодноразово підкреслив, що обласні осередки партії не є передвиборчими штабами і працюватимуть також і після місцевих виборів. Не стане виключенням і кримський осередок.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy