Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Кременчуцька, Ужгородська, Миргородська, Кропивницька міськради виділили кошти на тероборону

  • 5720
Кременчуцька, Ужгородська, Миргородська, Кропивницька міськради виділили кошти на тероборону

За ініціативи фракцій «Слуга Народу» міські ради проводять позачергові сесії для виділення коштів на формування системи територіальної оборони.

Кременчуцька

На позачерговій сесії Кременчуцької міської ради фракція «Слуга Народу» у повному складі підтримала важливі рішення в умовах можливого вторгнення російського агресора на територію України.
У результаті голосування були затверджені програми допомоги та розвитку територіальної оборони, цивільного захисту. Успішно проголосовано додаткове виділення коштів у розмірі 9,5 млн грн на потреби підрозділів територіальної оборони, військових та силових відомств на території Кременчука.

Підтримуємо наших військових та Збройні сили України, зберігаємо спокій і віримо у краще. Перемога за Україною!

Ужгородська

На позачерговій сесії Ужгородської міськради, яка відбулася за ініціативи фракції «Слуга Народу» та за дорученням голови Закарпатської обласної організації партії Миколи Тищенка, депутати міської ради підтримали питання щодо виділення 2 млн гривень для покращення обороноздатності нашої держави, допомоги військовослужбовцям та посилення підрозділів територіальної оборони міста.

Депутати від партії «Слуга Народу» закликали громадян у такий непростий для України час не панікувати й зберігати спокій.

«Наразі ситуація стабільна. Ми віримо в наші Збройні сили! Вони разом з дипломатами та розвідниками забезпечують зовнішню безпеку України», – наголошують депутати від «Слуги Народу».

Миргородська

Депутати Миргородської міської ради спрямували із бюджету 500 тисяч гривень для забезпечення військової частини батальйону територіальної оборони Миргородського району.

Про це розповів депутат міськради від «Слуги Народу» Євген Ошека. Таке рішення було прийняте на позачерговій сесії. Кошти підуть на  матеріально-технічне забезпечення бригад ТрО.

Кропивницька

Сьогодні відбулось позачергове засідання сесії Кропивницької міської ради під час якого депутати одностайно проголосували за виділення 1 млн 638 тис. гривень на потреби територіальної оборони.

Рoзмістять військові частини тероборони в пpиміщeнні кoлишньoї міськoї лікapні №2 Святoї Анни. Для цьoгo виділили чaстину кoмплeксу будівeль зaгaльнoю плoщeю 5 523,4 м кв.

Також під час сесії голова фракції «Слуга Народу» Ольга Ковальова-Алокілі звернулась до депутатів та містян: «Звертаємось до жителів Кропивницького із закликом не поширювати панічні настрої, чутки та російську пропаганду. Наш спокій допомагає владі, дипломатам і силовикам гідно виконувати свою роботу».

«Сьогодні просимо всіх, хто має таку можливість і відповідний досвід, підтримати загони тероборони, максимально сприяти їхній розбудові. Водночас громадяни мають продовжувати працювати, не змінювати свій звичайний спосіб життя – це забезпечить нормальну економічну діяльність, а отже і можливість Збройних сил захищати Україну так, як потрібно, і стільки, скільки потрібно», – сказала Ольга Ковальова-Алокілі.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy