Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Кременчуцька міськрада підтримує малу приватизацію

  • 4924
Кременчуцька міськрада підтримує малу приватизацію

Депутати Кременчуцької міської ради підтримали ініціативу фракції «Слуга Народу» у міськраді щодо ухвалення законопроєктів, які регулюють процес малої приватизації.

Депутат від фракції Сергій Порчирян виступив із відповідною заявою під час чергового сесійного засідання.

«Закликаємо Верховну Раду України ухвалити пакет законопроєктів щодо малої приватизації №№4572, 4573, 4574 і 4575, які усувають штучні бюрократичні перешкоди і спрощують процедуру підготовки до приватизації об’єктів як державної, так і комунальної власності», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що мала приватизація передбачає продаж державних або комунальних об’єктів нестратегічного значення балансовою вартістю до 250 млн грн. Вона буде добровільною, тобто громада сама вирішує, продавати свою власність чи здавати в оренду.

За загальним правилом, кошти від приватизації державного майна надходитимуть до державного бюджету, а від комунального – до місцевого.

Партія «Слуга Народу» пропонує частину грошей від приватизації державної власності спрямовувати в бюджет громади, на території якої розташований об’єкт приватизації. Це допоможе вирішити ще більше місцевих проблем і досягнути нашої мети – збудувати країну заможних громад.

За таке рішення проголосували 34 депутати.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy