Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Кредити для аграріїв до 60 млн грн під 0%: Уряд розширив програму «5-7-9%»

  • 1127
Кредити для аграріїв до 60 млн грн під 0%: Уряд розширив програму «5-7-9%»

Уряд розширив програму «5-7-9%», за якою будь-яке українське підприємство може отримати кредит до 60 млн грн під 0%. Кошти підуть на закупівлю добрив, пального, засобів захисту рослин. Це допоможе вчасно розпочати та успішно провести посівну кампанію в Україні.

За даними Кабінету Міністрів, усього станом на 5 квітня банки вже видали аграріям кредитів майже на 1 млрд 785 млн грн для успішного проведення посівної. Кредитами скористалися більше 900 с/г товаровиробників.

«Держава зробила все, щоб максимально, наскільки це можливо у період війни, нівелювати ризики зриву посівної. Кредитування аграріїв – один із основних пріоритетів банків. Умови для надання кредитів спрощено максимально. Причому банки кредитують наших аграріїв навіть у тих регіонах, де точаться бої, бо необхідно сіяти і навіть під такою небезпекою люди виходять на свої поля. Сьогодні кожний з них іде на героїчний подвиг», — наголосив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський.

Термін кредитування за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» складає до 6 місяців, а після його завершення відсоткова ставка для позичальників становитиме 5%. Скористатися кредитом можуть аграрії, які підпадають під визначення с/г товаровиробника.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy