Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Коронавірус, економіка, інфраструктура – голова парламенту про три ключові виклики перед владою

  • 2449
Коронавірус, економіка, інфраструктура – голова парламенту про три ключові виклики перед владою

Коронавірус, економіка, комплексне питання житлово-комунальної сфери та інфраструктури є ключовими викликами, що стоять сьогодні перед владою. Про це заявив спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков на засіданні Ради розвитку громад та територій.

«Перший – це коронавірус. Лише об’єднуючи зусилля, не ставлячи одне одному підніжок, знаходячи іноді важкі, але шляхи виходу з кризи, ми зможемо його подолати», – зазначив Разумков.

Другим викликом, вважає голова парламенту, є питання економіки.

«Лише маючи сильні й економічно потужні регіони, ми зможемо створити сильну й економічно незалежну державу. Я думаю, що залучення інвестицій на рівні областей і міст для вас не нова позиція, а одне з ключових завдань. Цими питаннями займаємось і ми на центральному рівні», – заявив Разумков, звертаючись до представників місцевої влади.

Дмитро Разумков також нагадав про ухвалені цьогоріч законопроєкти, спрямовані на допомогу бізнесу. Зокрема, про так званих інвестиційних нянь.

Третій виклик, на думку голови ВР, комплексний. Він пов’язаний із житлово-комунальною сферою та інфраструктурою, які потребують оновлення. Ситуацію можна виправити спільними зусиллями, що призведе до стабілізації питання з тарифами, наголошує Дмитро Разумков.

«Всі пам’ятають те невдоволення громадян, із яким ми зіткнулися і на центральному, і на місцевому рівнях під час зміни системи тарифоутворення. Наші дії мають бути зрозумілими та передбачуваними для населення», – підсумував спікер парламенту.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy