Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Конгрес місцевих та регіональних влад скорочує відстань між органами місцевого самоврядування і державною владою – Лілія Пашинна

  • 7754
Конгрес місцевих та регіональних влад скорочує відстань між органами місцевого самоврядування і державною владою – Лілія Пашинна

8 червня у Дніпрі під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулося засідання Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад.

За словами голови делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи Лілії Пашинної, це потужний інструмент для для посилення діалогу між органами місцевого самоврядування та органами місцевої влади.

«Сьогодні у Дніпрі відбулося засідання Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад. А 3 червня у Хмельницькому – Палати місцевих влад. Це дві незалежні потужні інституції для посилення діалогу між органами місцевого самоврядування та органами місцевої влади, скорочення відстані між ними, яка завжди була доволі значною. Щоб скоротити час ухвалення правильних, швидких, ефективних рішень та вирішення проблем», – наголосила Лілія Пашинна.

За її словами, в Україні відбувся перший етап децентралізації, сформовано нові громади, тож стоїть питання забезпечення їхньої фінансової спроможності. Серед інших його обговорювали під час засідання.

«Київ як велике місто теж має свої проблеми. Зокрема, виникає питання щодо платоспроможності, місто просить збільшити ПДФО. Насправді, розгляд цієї проблеми має бути комплексним: потребує перегляду система адміністрування податків», – додала депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy