Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Конференція Сумської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Конференція Сумської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

На виконання частини третьої статті 218 Виборчого кодексу України Сумська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» повідомляє, що 27 вересня 2021 року, о 10.00, за адресою: м. Суми, вул. Гагаріна, 9, офіс 241/242 відбудеться Конференція Сумської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» з метою висування кандидатів в депутати до Верхньосироватської сільської ради Сумського району та Середино-Будської міської ради Шосткинського району Сумської області на проміжних місцевих виборах, які відбудуться 31 жовтня 2021 року.

Порядок акредитації журналістів на Конференцію Сумської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Для отримання акредитації необхідно не пізніше ніж за добу до проведення Конференції подати заявку до Сумської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» через електронну пошту за адресою: [email protected]. У заявці слід вказати прізвище, імʼя, по батькові (за наявності), посаду представника та назву засобу масової інформації.

Допуск журналістів на Конференцію Сумської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» здійснюється з урахуванням карантинних обмежень, відповідно до списку за обов’язкової наявності редакційного посвідчення та документа, що посвідчує особу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy