Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Конференція Одеської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

  • 432
Конференція Одеської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

На виконання частини третьої статті 218 Виборчого кодексу України Одеська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» повідомляє, що 29 вересня 2021 року з 10.00 до 11.00 години за адресою: місто Одеса, вулиця Маяковського, 9 відбудеться Конференція з метою висування кандидатів у депутати Піщанської сільської ради Подільського району, Андрієво-Іванівської сільської ради Березівського району та Кароліно-Бугазької сільської ради Білгород-Дністровського району, Одеської області на повторних місцевих виборах 31 жовтня 2021 року.

Порядок акредитації журналістів на Конференцію Одеської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Для отримання акредитації необхідно не пізніше ніж за добу до проведення Конференції подати заявку до Одеської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» через електронну пошту за адресою: [email protected]. У заявці слід вказати прізвище, імʼя, по батькові (за наявності), посаду представника та назву засобу масової інформації.

Оформити заявку на акредитацію можна також засобами телефонного звʼязку за номерами: +38(048)-793-35-94.

Допуск журналістів на Конференцію Одеської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» здійснюється з урахуванням карантинних обмежень, відповідно до списку за обов’язкової наявності редакційного посвідчення та документа, що посвідчує особу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy