Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Конференція Львівської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Конференція Львівської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

На виконання частини третьої статті 218 Виборчого кодексу України Львівська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» повідомляє, що 29 вересня 2021 року, о 20:00 годині, за адресою: м. Львів, вул. Чайковського П, будинок 20, відбудеться Конференція з метою висування кандидатів у депутати Розвадівської сільської ради Стрийського району Львівської області та Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області на проміжних місцевих виборах 31 жовтня 2021 року.

Порядок акредитації журналістів на Конференцію Львівськоїї Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Для отримання акредитації необхідно не пізніш як за день до дня проведення Конференції подати заявку до Львівської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» через електронну пошту за адресою: [email protected]. У заявці слід вказати прізвище, імʼя, по батькові (за наявності), посаду представника та назву засобу масової інформації.

Оформити заявку на акредитацію можна також засобами телефонного звʼязку за номером: 067-516-65-83.

Допуск журналістів на Конференцію Львівської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» здійснюється з урахуванням карантинних обмежень, відповідно до списку за обов’язкової наявності редакційного посвідчення та документа, що посвідчує особу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy