Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Конференція Луганської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

  • 658
Конференція Луганської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

На виконання частини третьої статті 218 Виборчого кодексу України  Луганська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» повідомляє, що 21 грудня 2020 року, о 17.00, за адресою: вулиця Хрещатик, 34 (зал засідань), місто Київ, відбудеться  Конференція з метою висування кандидатів в депутати сільських, селищних, міських рад, сільських селищних міських голів на території Луганської області на повторних виборах 24 січня 2021 року.

Порядок акредитації журналістів на Конференцію Луганської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Для отримання акредитації необхідно не пізніше ніж за три дні до проведення Конференції подати до Луганської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» на електронну пошту: [email protected] письмову заявку.

У зв’язку з небезпекою поширення Covid-19 та необхідністю дотримання протиепідемічних заходів, запроваджених проти поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 в частині проведення масових заходів за участю до 20 осіб та необхідності забезпечення дистанції не менш як 1,5 метра повідомляємо, що акредитовані на Конференцію будуть не більше п’яти журналістів. Заявки на акредитацію підлягають розгляду у порядку черговості їх надходження.

У письмовій заявці на бланку редакції за підписом керівника засобу масової інформації слід вказати:

повне найменування засобу масової інформації;

дату і номер державної реєстрації;

адресу редакції;

адресу електронної пошти (за наявності);

прізвище, ім’я та по батькові журналіста(ів) засобу масової інформації, щодо якого (их) вноситься заявка;

номери засобів зв’язку;

вид запитуваної акредитації: висвітлення проведення Конференції Луганської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» 21.12.2020.

До письмової заявки додаються завірені належним чином копії документів, що посвідчують особу журналіста (ів) (паспорт та редакційне посвідчення).

У письмовій заявці журналіста засобу масової інформації, який не є штатним працівником засобу масової інформації, зазначаються:

-прізвище, ім’я та по батькові;

-адреса проживання;

-номер засобу зв’язку;

-адреса електронної пошти (за наявності);

– вид запитуваної акредитації: висвітлення проведення Конференції Луганської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» 21.12.2020.

До письмової заявки журналіста засобу масової інформації, який не є штатним працівником засобу масової інформації додаються завірені належним чином копії документів, що посвідчують особу та засвідчують її професійну належність (паспорт, редакційне посвідчення, документ, виданий професійним об´єднанням журналістів, прес-карта).

Заявка про акредитацію, що не містить обов’язкової інформації не розглядається, про що не пізніше дня проведення заходу може бути повідомлено заявникові на його письмову вимогу.

Реєстрація та допуск журналістів на Конференцію Луганської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»  закінчуються у день проведення Конференції за 15 хвилин до часу її початку відповідно до списку акредитованих  осіб за обов’язкової наявності редакційного посвідчення та документа, що посвідчує особу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy