Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Конференція Донецької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Конференція Донецької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

19 лютого 2022 року о 15 год 00 хв. у офісі Донецької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» за адресою: м. Краматорськ, вул. Катеринича, 17 відбудеться Конференція Донецької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ», на якій буде розглядатися питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутата Костянтинівської міської ради Золотенка Олександра Миколайовича за народною ініціативою.

Акредитація представників ЗМІ проводиться офіс-адміністратором Обласної організації. 

Відповідальний за проведення акредитації: Надія Анацька, тел. +380501775123.

Для акредитації на Конференцію, необхідно надіслати не пізніше як за день до дня проведення Конференції на електронну адресу [email protected]  або подати в оригіналі до Донецької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» (адреса офісу: м. Краматорськ, вул. Катеринича, 17, з понеділка по п’ятницю з 10-00 до 17-00) підписану керівником засобу масової інформації (або уповноваженою особою) заявку на акредитацію разом з копіями документів, що посвідчує особу журналіста, технічного(их) працівника(ів) (паспортом та редакційним посвідченням).

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКИ НА АКРЕДИТАЦІЮ

Організаційному комітету Конференції Донецької Обласної організації ПП «СЛУГА НАРОДУ»

(Повне найменування ЗМІ) просить надати акредитаційні картки для висвітлення в ЗМІ Конференції Донецької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» 19 лютого 2022 року.

дата і номер державної реєстрації;

адреса редакції;

адреса електронної пошти;

прізвище, ім’я та по батькові журналіста(ів), технічного(их) працівника(ів) засобу масової інформації, щодо якого(их) вноситься подання;

номери засобів зв’язку;

бажаний спосіб отримання акредитаційної картки: електронна пошта/нарочно в офісі обласної організації.

Засіб масової інформації у поданні має надавати додаткову інформацію про засіб масової інформації (прізвище, ім’я, по батькові керівника, номери телефонів керівника, номери телефонів, факсу та електронну адресу служби інформації засобу масової інформації).

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy