Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Конференція Дніпропетровської Обласної організації політичної партії «Слуга Народу»

  • 602
Конференція Дніпропетровської Обласної організації політичної партії «Слуга Народу»

На виконання частини третьої статті 218 Виборчого кодексу України Дніпропетровська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» повідомляє, що 21 лютого 2022року з 14.30 до 15.30 години за адресою: місто Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 9Б (комплекс Bartolomeo Best River Resort, конференц-зал) відбудеться Конференція Дніпропетровської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ СЛУГА НАРОДУ» з метою висування кандидата у депутати на проміжних виборах депутата Новоолександрівської сільської ради (3 округ) Дніпровського району Дніпропетровської області 27 березня 2022 року, кандидата на посаду сільського голови на позачергових виборах Покровського сільського голови Нікопольського району Дніпропетровської області 27 березня 2022 року, та кандидата на посаду сільського голови на позачергових виборах Зайцівського сільського голови Синельниківського району Дніпропетровської області 27 березня 2022 року.

Порядок акредитації журналістів на Конференцію Дніпропетровської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Для отримання акредитації необхідно не пізніше ніж за добу до проведення Конференції подати заявку до Дніпропетровської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» через електронну пошту за адресою: [email protected]. У заявці слід вказати прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), посаду представника та назву засобу масової інформації.

Оформити заявку на акредитацію можна також засобами телефонного звʼязку за номером: +380735544203(1).

Допуск журналістів на Конференцію Дніпропетровської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» здійснюється з урахуванням карантинних обмежень, відповідно до списку за обов’язкової наявності редакційного посвідчення та документа, що посвідчує особу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy