Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Компенсуватимемо втрачене житло ще до отримання репарацій від рф – Олена Шуляк

  • 675
Компенсуватимемо втрачене житло ще до отримання репарацій від рф – Олена Шуляк

В Україні почали підраховувати втрати житлового фонду, а згодом почнуть визначати рівень руйнування інфраструктури, щоб почати відбудову ще до отримання репарацій від рф. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Зараз триває фіксація руйнувань житлового сектору у додатку Дія, люди вносять інформацію. На сьогодні маємо страшну статистику: 150 тис. заявок, це понад 350 тис. людей та понад 5 млн кв м зруйнованого житла», – сказала Шуляк.

За її словами, вже за декілька тижнів через Дію можна буде фіксувати пошкодження іншої нерухомості та інфраструктури й планувати відбудову.

«Після того, як інформацію внесусь та опрацюють, можна говорити про умовні терміни відбудови. Ми розуміємо, що цикл будівництва можна прорахувати, але це будуть роки, стільки ж піде на те, щоб отримати репарації від рф. Тому у нас вже є законопроєкт № 7198 про те, що ми не чекаємо репарацій, а компенсуємо людям втрачене житло квадратними метрами», – заявила очільниця «Слуги Народу».

Вона пояснила, що людина зможе самостійно обрати місто, де оселитися у відбудованому житлі.

«Можна обрати аналогічний за параметрами населений пункт. Можливо хтось буде їхати за евакуйованим підприємством. Але сподіваємося, що люди повертатимуться до своїх міст», – розповіла Шуляк.

Очільниця «Слуги Народу» констатувала, що тільки власними коштами Україна не зможе відбудувати все, що зруйнувала росія, тому до відбудови долучатимуться міжнародні партнери.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy