Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Комітет з питань правової політики підтримав пропозиції Президента до законопроєкту про оновлення Вищої кваліфікаційної комісії суддів

  • 5184
Комітет з питань правової політики підтримав пропозиції Президента до законопроєкту про оновлення Вищої кваліфікаційної комісії суддів

Комітет з питань правової політики на своєму засіданні у п’ятницю підтримав пропозиції Президента Володимира Зеленського до законопроєкту №3711-д про оновлення Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Це відкриває шлях до голосування за законопроєкт уже у вівторок.

Про це заявив очільник комітету, народний депутат від «Слуги Народу» Андрій Костін.

«Комітет підтримав принципову позицію Президента щодо того, що при голосуванні конкурсної комісії, котра допомагатиме у відборі майбутніх членів ВККС, має бути дотримана рекомендація Венеційської комісії щодо ключової ролі міжнародних експертів. Саме через це було накладено вето Президента. Також були деякі технічні поправки, що вдосконалюють закон», – пояснив Андрій Костін.

За його словами, вже у вівторок, 13 липня, Верховна Рада вдруге підтримає законопроєкт №3711-д із урахуванням пропозицій Президента.

«Одразу після цього ми починаємо розгляд законопроєкту №5068 щодо Вищої ради правосуддя. Він передбачає створення Етичної ради за участі наших міжнародних партнерів. Рекомендація комітету – застосувати саме позицію Венеційської комісії щодо ключової ролі міжнародних експертів при ухваленні рішень», – додав Андрій Костін.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy