Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Комітет з питань освіти презентував проєкт надсучасного дитячого садочка

  • 749
Комітет з питань освіти презентував проєкт надсучасного дитячого садочка

Реформа дошкільної освіти вимагатиме нових підходів до облаштування закладів дошкільної освіти та їхнє будівництво за новими стандартами. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Володимир Воронов.

«Парламент вже прийняв у першому читанні законопроєкт №8030, який кардинально реформує дошкільну освіту. До кінця року ми плануємо ухвалити його в цілому, тож вже зараз потрібно адаптувати мережу дитячих садочків до сучасних вимог, які впровадить реформа», – пояснив Воронов.

У рамках роботи круглого столу «Сучасний заклад дошкільної освіти: Лідерство. Діджиталізація. Майбутній капітал (на прикладі гірського регіону)» він презентував архітектурно-дизайнерський проєкт сучасного садочку, який побудують у с. Яблуниця Поляницької територіальної громади на Прикарпатті.

Під час презентації проєкт схвально оцінили міністр освіти і науки Оксен Лісовий, голова парламентського освітнього комітету Сергій Бабак, очільниця Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук, ректори університетів, керівники ОТГ області та експерти.

«Громада вже виділила землю і готова розпочати будівництво нового садочку. Сподіваюся, що він стане першим найбільш інноваційним закладом дошкільної освіти не тільки на Прикарпатті, але й в Україні», – підсумував Воронов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy