Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Комітет з питань молоді і спорту звернувся до світової спільноти з проханням захистити права на життя українських дітей

  • 6624
Комітет з питань молоді і спорту звернувся до світової спільноти з проханням захистити права на життя українських дітей

Комітет з питань молоді і спорту звернувся до Верховного комісара ООН з прав людини, Виконавчої директорки Дитячого ФОНДУ ООН (ЮНІСЕФ та Президента Міжнародного комітету Червоного Хреста з проханням вжити невідкладних заходів щодо захисту права на життя українських дітей, що гарантоване Конвенцією ООН про права дитини.

«Скільки дітей отримали невиліковні або складні психологічні травми? Скільки їх постійно здригатиметься від невідомих звуків? Ми не знаємо, скільки років ми ще працюватимемо з психологічними травмами. Саме тому ми наполягаємо, щоб світова спільнота звернула увагу на ситуацію з дітьми, які страждають від війни та агресії людей, яких ані вони, ані їхні батьки сюди не кликали», – обурився член освітнього комітету, народний депутат «Слуги Народу» Сергій Колебошин.

Він нагадав, що з початку війни тільки офіційно підтверджено загибель 61 дитини.

«Не виключаємо, що їх більше, оскільки невідомо скільки ще дітей і людей перебувають під завалами, досі не розібраними. Також невідомо, скільки дітей є в підвалах в оточенні. Нещодавно в оточеному Маріуполі загинула 6-річна дитина від зневоднення. Це дикість в 21 столітті!» – наголосив народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy