Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики організував виставку картин, авторами яких є діти з інвалідністю

  • 4510
Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики організував виставку картин, авторами яких є діти з інвалідністю

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей Комітет ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики організував виставку картин, авторами яких є діти з інвалідністю. Вона розміщена у кулуарах ВР на 3 поверсі та триватиме до 3 червня.

Під час брифінгу, приуроченого до відкриття виставки, кожен із народних депутатів тримав у руках картину, створену дитиною з інвалідністю, та розповів про історію її автора.

Голова підкомітету у справах сім’ї та дітей Тетяна Рябуха розказала про Дар’ю Безкосту – дівчину, що проживає в Сумах і має складну форму ДЦП. Не може тримати у руках пензля, але малює пальцями ніг. Її картини визнані у всьому світі, а сама Дар’я має звання «Гордість країни».

«Мета цієї виставки – не лише привернення уваги до проблем дітей з інвалідністю, необхідності створення безбар’єрного середовщиа та гідних умов. Метою є показати, наскільки сильні наші діти, скільки в них є любові до життя, що нашим дітям до снаги побороти будь-які труднощі, здолати будь-які перешкоди. Але для цього вони повинні відчувати любов до себе та почуватися захищеними», – наголосила Тетяна Рябуха.

Голова ТСК з розслідування фактів порушення прав дітей, заступник голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Павло Сушко продемонстрував роботи вихованців Харківської спеціальної школи ім. В.Г. Короленка.

«Чому ці роботи унікальні? Тому що їх створено дітьми, які мають порушення зору. Які не можуть бачити світ так, як бачать інші люди. Ці картини написані серцем дітей! Розвиток їхнього таланту став можливим завдяки наполегливій праці викладачів спеціальної школи. І це зайвий раз доводить, що такі школи дуже потрібні нашим дітям і ми будемо захищати їх, стояти на захисті прав дітей з інвалідністю», – сказав Павло Сушко.

Євгенія Кравчук розповіла історію Олега Колісника. У хлопчика ДЦП, але попри це він відвідує звичайну загальноосвітню школу, займається плаванням і неодноразово перемагав у змаганнях.

«Ми хотіли привернути увагу до потреб дітей, які заслуговують на найкращі умови для навчання та розвитку. Я захоплююся силою цих маленьких митців. Тим, скільки в них внутрішнього світла, з яким оптимізмом та вірою вони боряться та долають перешкоди. Дивлячись на них, переконуєшся, що не буває нічого неможливого, і все у твоїх руках», – підсумувала Євгенія Кравчук.

До Міжнародного дня захисту дітей також відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Міжнародного конкурсу ілюстраторів книг для дітей ім. Р. Сахалтуєва.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy