Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Комітет Ради підтримав посилення контролю за гральним бізнесом

  • 158
Комітет Ради підтримав посилення контролю за гральним бізнесом

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики одноголосно схвалив законопроєкт N9256-д, який передбачає ліквідацію Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ) і посилення вимог до реклами азартних ігор.

Про це заявив народний депутат «Слуги народу», голова податкового комітету Данило Гетманцев.

«Доопрацьований документ має сприяти розв’язанню проблем загострення поширення ігрової залежності під час воєнного стану, зокрема, серед військовослужбовців, які перебувають в екстремальних стресових умовах, що може спричиняти підвищені ризики формування ігрової залежності, а відтак потребують додаткових механізмів для захисту», – пояснив він.

Законопроєкт пропонує систему змін, спрямованих на посилення вимог до організаторів азартних ігор, а також обмеження негативного впливу азартних ігор на суспільство, зокрема посилення вимог до реклами азартних ігор. Так, буде заборонена реклама в мережі Інтернет, заборонені спекуляції на темі війни та волонтерства, а також обмеження можливості зловживань спонсорством для прикриття реклами тощо.

Поряд із цим пропонується збільшити штрафні санкції за порушення у цій сфері (з 300 до 600 мінімальних заробітних плат), а повторне порушення стане новою підставою для анулювання ліцензії організатора азартних ігор, зазначає народний депутат.

Для запобігання та протидії заборонених азартних ігор, гральних закладів регулятор моніторитиме інтернет, щоб знайти вебсайти і мобільні застосунки, які надають доступ до азартних ігор без відповідної ліцензії.

Серед новацій – пропонується унеможливити використання гравцем більше одного рахунка для здійснення всіх розрахунків із організатором азартних ігор. Це дозволить надалі ефективно реагувати на поведінку гравця з ознаками ігрової залежності.

Також заяви про отримання ліцензії разом із документами, які до них додаються, можуть бути подані в електронній формі засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, що збільшить прозорість процедури ліцензування, повідомив Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy