Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Комітет погодив законопроєкт, покликаний демонтувати олігархічну систему в Україні

  • 5120
Комітет погодив законопроєкт, покликаний демонтувати олігархічну систему в Україні

Комітет з питань оборони, безпеки та розвідки на своєму засіданні рекомендував парламенту підтримати президентський законопроєкт №5599 про олігархів.

«Ми демонструємо наше ставлення до олігархічної системи. Робимо перший крок для створення фундаменту протидії олігархічному впливу, в подальшому буде розроблено цілий пакет законодавчих ініціатив, покликаних демонтувати олігархічну систему в Україні», – сказав голова комітету Олександр Завітневич.

Він зазначив, що законопроєкт дає можливість суспільству зрозуміти, хто дійсно є олігархом і деструктивно впливає на суспільне, політичне та економічне життя в країні.

«Для цього документ містить чіткі критерії для визначення особи олігархом: має активи значної вартості, монопольно контролює одну з галузей, має значний вплив на медіа, бере участь в політичному житті. Якщо три з чотирьох критеріїв наявні, то людина отримує статус олігарха», – пояснив народний депутат.

Великий бізнес має бути прозорим, платити податки, а не «відкати», та фінансувати благодійні проєкти, а не депутатів. Саме тому ми маємо розділити бізнес і політику та зробити ці сфери прозорими перед суспільством, підсумував Олександр Завітневич.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy