Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Комітет ПАРЄ підтримав доповідь народної депутатки Євгенії Кравчук про захист жінок під час конфліктів

  • 845
Комітет ПАРЄ підтримав доповідь народної депутатки Євгенії Кравчук про захист жінок під час конфліктів

Комітет ПАРЄ з питань рівності і недискримінації 26 квітня одноголосно підтримав доповідь народної депутатки від «Слуги Народу» Євгенії Кравчук «Justice and security for women in peace reconciliation», у якій йдеться про необхідність заохочувати жінок брати участь у мирних переговорах і посилювати їхній захист під час конфліктів. У червні доповідь буде винесена до зали і стане резолюцією Парламентської Асамблеї Ради Європи.

«У доповіді наголошується на тому, що необхідно надати жінкам повноваження діяти на всіх етапах вирішення конфліктів і побудови миру. За даними ООН, у період 1992-2019 років серед переговорників було лише 13% жінок. Приблизно 7 з 10 мирних процесів не включали жінок-посередників або жінок-підписантів. Натомість українські жінки-парламентарки, наш «жіночий батальйон», яскраво довів, що ми здатні привернути увагу світу до драматичних подій в Україні та здатні допомогти нашій країні заручитися підтримкою світу», – наголосила депутатка.

У доповіді Євгенії Кравчук також наголошується на необхідності запровадження програм підтримки для жінок з боку громадських організацій.

Крім того, депутатка звертає увагу, що жінки є значною частиною військових сил кожної країни. Наприклад, в Україні вони становлять 17% армії і беруть повноцінну участь в обороні країни.

«Жінки захищають свою країну як на військовому, так і на гуманітарному фронті. І вони повинні мати такі ж права та можливості, як і їхні колеги-чоловіки. Зокрема, у доповіді я закликаю забезпечити жінкам військову підготовку, яка включає усвідомлення гендерної специфіки, забезпечити захист жінок від насильства у збройних силах, надати їм можливості для прийняття рішень на найвищих рівнях тощо», – додала вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy