Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Комітет нацбезпеки підтримав антиолігархічний закон у другому читанні – Мар’яна Безугла

  • 10027
Комітет нацбезпеки підтримав антиолігархічний закон у другому читанні – Мар’яна Безугла

Парламентський комітет з питань нацбезпеки та оборони на своєму засіданні підтримав президентський законопроєкт №5599 про запобігання загрозам національній безпеці через вплив олігархів у другому читанні. Про це розповіла заступниця голови комітету Мар’яна Безугла.

«Розглянули на Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки антиолігархічний законопроєкт до другого читання – рекомендували парламенту ухвалити в цілому», – зазначила вона.

Нагадаємо, 1 липня 275 народних депутатів у першому читанні проголосували за президентський законопроєкт №5599 про запобігання загрозам національній безпеці через вплив олігархів.
Законопроєкт дає таке визначення олігарху: людина, яка бере участь у політичному житті, має значний вплив на ЗМІ, є кінцевим бенефіціаром компаній-монополістів та має активи на загальну суму 2,270 млрд грн.

Якщо три з чотирьох ознак збігаються, Рада національної безпеки і оборони України вносить людину до Реєстру олігархів на підставі подання Кабміну, члена РНБО, Нацбанку, СБУ або Антимонопольного комітету. Результатом потрапляння до реєстру є низка наслідків.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy