Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Комітет гуманітарної та інформаційної політики просить виключити Росію з низки міжнародних організацій

  • 6882
Комітет гуманітарної та інформаційної політики просить виключити Росію з низки міжнародних організацій

Комітет гуманітарної та інформаційної політики звернувся до міжнародного співтовариства з проханням позбавити Російську Федерацію членства у Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури, Всесвітній туристичній організації, Міжнародній федерації бібліотечних асоціацій та установ, Міжнародній раді з охорони пам’яток та історичних місць, Міжнародній раді музеїв, Міжнародному центрі вивчення питань збереження та відновлення культурних цінностей, а також участі у Каннському кінофестивалі.

Про це заявила заступниця голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук.

«Через війну Росії проти України, ми вже маємо більше загиблих серед цивільних, ніж серед військових; 2,5 млн вимушених біженців, 211 зруйнованих шкіл. Це зруйновані долі українських родин, роз’єднаних небезпекою. Окупанти пошкоджують та руйнують об’єкти культурної спадщини, і навіть святині, що є воєнним злочином», – наголосила вона.

За її словами, немає місця державі, яка знищує садочки, школи, заклади вищої освіти, музеї та пам’ятки, церкви, мечеті, синагоги та інші релігійні споруди, в таких організаціях.

«У Мадриді вже відбулося позачергове засідання Виконавчої Ради Всесвітньої туристичної організації, де ухвалено рішення на користь призупинення членства Російської Федерації у цій організації. Ми чекаємо на наступні кроки і готові їх робити самі», – підсумувала Євгенія Кравчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy