Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Команда Володимира Зеленського зберігає лідерство попри інформаційні атаки – Олексій Устенко

  • 6341
Команда Володимира Зеленського зберігає лідерство попри інформаційні атаки – Олексій Устенко

Навіть в умовах величезної інформаційної атаки на Президента України та партію «Слуга Народу» Володимир Зеленський зберігає лідерство, і партія «Слуга Народу» залишається у фаворитах серед усіх політичних сил. Про це заявив народний депутат від «Слуги Народу» Олексій Устенко, коментуючи останні дослідження політичних симпатій українців.

«Люди бачать нові дороги, які будуються. Бачать ЦНАПи, які будуються в кожному населеному пункті та кожному ОТГ. Є відкритий ринок землі і багато чого іншого, що робиться для українців. Тому будь-які інформаційні атаки є беззмістовні, коли є реальні справи і коли реально країна трансформується», – зазначив він.

Олексій Устенко звернув увагу, що згідно з дослідженнями, для кожного українця важливий економічний розвиток держави, робочі місця, зарплати, заповнений холодильник. Також важлива боротьба з корупцією.

«Зважаючи на соцопитування, ми бачимо, що в нас є реальні перемоги на ниві боротьби з корупцією, і в нас є економічний ріст в державі, який проявляється у зростанні мінімальної зарплати – рекордної за минулий рік – у рості середньої зарплати і в рекордному рості ВВП», – сказав народний депутат від «Слуги Народу».

Нагадаємо, за даними соціологічного опитування, проведеного дослідницькою компанією Gradus Research 7-8 грудня, за Зеленського проголосували б 21% серед усіх респондентів, що дорівнює 30% серед тих, хто братиме участь в голосуванні та визначився з вибором.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy