Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Команда «Слуги Народу» на Житомирщині допомагає армії та цивільному населенню та закликає долучатися всіх небайдужих – Арсеній Пушкаренко

  • 1615
Команда «Слуги Народу» на Житомирщині допомагає армії та цивільному населенню та закликає долучатися всіх небайдужих – Арсеній Пушкаренко

Уже 50 днів із моменту повномасштабного вторгнення рф в Україну команда «Слуги Народу» на Житомирщині докладає максимум зусиль для допомоги армії, тимчасовим переселенцям і соціально вразливим громадянам, які на місцях потребують додаткової підтримки від держави.

Народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Житомирської обласної організації партії Арсеній Пушкаренко закликає всіх небайдужих громадян долучатися до підтримки армії, переселенців і всіх українців, які потребують допомоги.

«Сьогодні вже 50-й день як наша країна мужньо протистоїть окупанту. Кожен із нас на своєму місці може зробити свій внесок у нашу перемогу. Будь-яка допомога важлива та значуща. Головне – не зупинятися та не втрачати віру. Ми обов’язково переможемо, бо ми сильні та єдині», – наголосив він.

Арсеній Пушкаренко розповів, що з початку повномасштабної війни з рф обласний офіс «Слуги Народу» організував доставку близько 300 тон гуманітарної допомоги. Вони були розподілені в Малинську, Народницьку, Овруцьку, Олевську, Коростенську, Хорошівську, Баранівську, Новоград-Волинську, Бердичівську, Коростишівську, Брусилівську, Попільнянську, Старосілецьку, Харитонівську, Чуднівську, Новоборівську, Березівську, Ємільченську громади області й окремо цільові вантажі для закладів гінекології й акушерства, цей напрям у області координує Валентина Донець.

«Це переважно продукти харчування, засоби гігієни, лікарські засоби. Все те, що сьогодні необхідно нашим вразливим верствам громадян, переселенцям, воїнам-захисникам», – зазначив він.

Водночас Бердичівський гуманітарний штаб працює в тилу області.

«Богдан і Людмила Кицак, Анна Левандовська, Богдан Коляда розгорнули цей штаб на базі нашого бердичівського офісу. Сьогодні забезпечують, складають, приймають допомогу та далі по області направляють. Наприклад, комунальним закладам обласної ради, які розміщують чи транзитом приймають переселенців, і окремим громадам», – сказав Арсеній Пушкаренко.

Народна депутатка від «Слуги Народу» Тетяна Грищенко розгорнула гуманітарний штаб у Малині на базі партійного офісу. Він опікується Малинською, Народницькою та Радомишльською громадами, які піддавалися нищівним обстрілам.

Частина представників «Слуги Народу» наразі перебувають у лавах територіальної оборони або ЗСУ, додав голова Житомирської обласної організації.

«Секретар Житомирської міськради від «Слуги Народу» Віктор Клімінський, депутати міськради Олександр Шевчук і Олексій Харченко – в терообороні несуть службу. Інші депутати міськради Віктор Євдокимов, Ірина Гладка сьогодні займаються гуманітарною допомогою, створили гуманітарний штаб у Житомирі. Щодня працюють із переселенцями, військовими, надають всю необхідну допомогу», – розповів він.

Також у територіальній обороні служать коростенські депутати від Слуги Народу» Віталій Науменко, Сергій Грищенко, Андрій Недашківський, Владислав Ковальчук. Депутат нашої політичної сили в Новоград-Волинській міській раді Сергій Литвинчук також із перших днів у територіальній обороні.

Лідер «ЗеМолодіжки» Житомирщини Михайло Ромась пішов служити до лав ЗСУ.

«Член обласної політради Микола Іскра забезпечив безперебійну роботу кількох хлібзаводів на півночі області, попри важку логістику й те, що частина людей виїхала, а також складнощі з борошном у перші два тижні війни», – наголосив Арсеній Пушкаренко.

«Також він спільно з головою Коростенської районної державної адміністрації Юрієм Тарасюком створили гуманітарний штаб. Приймають і доставляють гуманітарні вантажі на північ Житомирщини. Є окремі населені пункти, куди дуже важко доїхати логістично. Але вони цю роботу роблять», – зазначив голова Житомирської обласної організації партії.

Депутат облради від «Слуги Народу» Олександр Ющенко активно працює з терообороною, підтримує ЗСУ.

«Він передав 7 джипів для потреб ЗСУ. Допомагає місцевим. Він як великий підприємець, власник підприємства Organic Milk, забезпечує роботу свого підприємства та посівну кампанію», – розповів Арсеній Пушкаренко.

Народна депутатка від «Слуги Народу» та членкиня обласної Політради Тетяна Циба допомогла кількома важливими гуманітарними вантажами, в тому числі для військових, а також машинами швидкої допомоги для громад області.

Крім того, попри обстріли, очільник Овруцької громади Іван Коруд із депутатами забезпечують роботу громади, допомагають людям.

Олевська громада на чолі з представником «Слуги Народу» Сергієм Лисицьким направляє всі свої можливості для забезпечення всіх потреб військових, які перебувають на півночі, та стабільної соціальної ситуації в громаді.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy