Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Команда «Слуги Народу» на Херсонщині втілює в життя програму Президента

  • 23662
Команда «Слуги Народу» на Херсонщині втілює в життя програму Президента

239 депутатів та 11 голів територіальних громад від «Слуги Народу» на Херсонщині працюють над розвитком медицини, впровадженням децентралізації та передачею повноважень на місця, будівництвом нових доріг, шкіл, дитячих садочків та приймальних відділень лікарень в межах президентської програми «Велике будівництво».

Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час робочого візиту на Херсонщину.

«Команда “Слуги Народу” на Херсонщині впевнено втілює програму Президента Володимира Зеленського. Наші представники працюють над розвитком медицини, підвищенням доступності медичних послуг для населення, активно впроваджують реформу децентралізації та розвивають громади області. Відбувається ремонт транспортних артерій Херсонщини: стратегічно важлива дорога Р-47, під’їзд до заповідника “Асканія-Нова”. Триває ремонт на залізобетонному мосту через Північно-Кримськй канал, добудовують шляхопровід ХБК-Таврійський. Зводяться нові спортивні майданчики, реконструюються школи та дитячі садки області», – сказав Олександр Корнієнко.

Команда «Слуги Народу» на Херсонщині активно працює у розв’язані інфраструктурних та господарських питань регіону. Як зазначає перший заступник голови Херсонської обласної ради, голова Херсонської обласної організації партії «Слуга Народу» Юрій Соболевський, залучення інвестицій – один із важливих пріоритетів. Він зауважує: Херсонська область має багатий потенціал, але, на жаль, з певних причин він поки нереалізований.
 
«У нас чудові перспективи рекреації, відкритий і незаповнений ринок із перероблення сільськогосподарської продукції. У ці напрями обов’язково будемо залучати інвесторів із сучасними технологіями, які дадуть змогу створювати успішні бізнес-проєкти. Тож ми активно працюємо всією командою регіону й намагаємося виходити на міжнародні майданчики», – додає Юрій Соболевський.

Значна увага приділяється розвитку медицини. Створено офіційну електронну скриньку та контактні номери, де будуть прийматися і розглядатися скарги та пропозиції, що стосуються діяльності закладів охорони здоров’я Херсонської обласної ради. Обробка звернень знаходиться на особистому контролі Юрія Соболевського.

«Це додаткова комунікація, адже будь-яка людина може звернутися зі скаргами та побажаннями стосовно окремих лікарів чи медичних закладів. Це також дозволить об’єктивно аналізувати та перевіряти інформацію. Звичайно, що будуть заслуховуватись усі сторони» – повідомив він.

Розвиток громад – ще один важливий пріоритет для Херсонщини. На місця передані повноваження, комунальне майно, зокрема 20 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, земля. Станом на кінець липня на Херсонщині на 177,1 га земель зареєстровано правочини в межах роботи відкритого ринку землі.
 
Голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко розповів, що Херсонщина стала одним із перших регіонів в Україні, де у січні 2020 року почали запроваджувати цифрову трансформацію.

«Через портал “Дія” можна записатися на вакцинацію від Covid-19, зокрема користуються послугою і жителі тимчасово окупованого Криму. В області створено та діє 36 ЦНАПів, а до кінця року буде відкрито ще 5 ЦНАПів – це новий крок у розвитку не лише громади, а й всієї області, який наближає до європейських стандартів», – каже Олександр Самойленко.
 
Він також анонсував, що за ініціативи «Слуги Народу» в області планують створити Раду громад – орган, який об’єднає обласну владу та голів усіх громад Херсонщини.

«Ідея створення Ради громад з’явилася через те, що низка проблемних питань, які час від часу виникають у громад, виходить за межі їхньої компетенції та можливостей. Для цього потрібен орган, який вирішуватиме проблеми в інтересах всієї області. До Ради громад увійде керівництво всієї області та голови кожної з громад. Ми плануємо регулярно збирати наради та налагоджувати комунікацію всередині області для швидшого та ефективнішого втілення реформ, що покращать життя мешканців області», – додає очільник облради.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy