Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Команда київського міського голови створює хаос в управлінні містом – Андрій Вітренко

  • 100
Команда київського міського голови створює хаос в управлінні містом – Андрій Вітренко

ТСК з проблем київського метрополітену виявила низку порушень у керівництві цього комунального підприємства. Про це повідомив голова фракції «Слуга Народу» у Київській міській раді, очільник постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Вітренко.

«Під час засідання ТКК по проблематиці київського метрополітену, склалось загальне враження, що команда міського голови спеціально створює хаос в управлінні містом і комунальними підприємства зокрема», – констатував Вітренко.

За його словами, аналіз документів КП «Київський метрополітен» породжує більше питань, ніж відповідей. Зокрема представники метрополітену не змогли пояснити причини «аномального» зростання вартості основних фондів комунального підприємства і вплив цього зростання на тарифи для киян.

«Також лишились без відповіді питання фінансування робіт нової гілки метро на Виноградар. Зокрема, членів Комісії зацікавило, чиїм же управлінським рішенням було визначено розмір гарантії підрядника всього на 130 млн гривень при авансі тому ж підряднику у сумі близько 4 мільярдів гривень, тобто гарантії усього на 3,25% від суми», – зауважив голова комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Він додав, що представники КП також не змогли пояснити методологію прорахунку кількості пільговиків в столиці, ніби цифри беруть «зі стелі».

«Але Комісія має твердий намір встановити істину і навести лад в роботі КП «Київський метрополітен» і тому продовжить працювати в цьому напрямку», – підсумував Вітренко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy