Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Кого можуть звільнити з військової служби: нові правила

  • 719
Кого можуть звільнити з військової служби: нові правила

Під час дії воєнного стану з військової служби можуть звільнити військовослужбовців, близькі родичі яких загинули або пропали безвісти під час дії воєнного стану.

Про це розповів голова комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, народний депутат “Слуги Народу” Олександр Завітневич, коментуючи ухвалення парламентом у цілому законопроєкту №8009.

«Ухвалення цього законопроєкту встановлює додаткову підставу для звільнення. Під визначення близькі родичі потрапляють чоловік, дружина, син, донька, батько, мати, дід, баба або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра. Таким чином ми відновлюємо принцип справедливості», – переконаний він.

Голова комітету нагадав, що раніше парламентом було ухвалено законопроєкт, який передбачає, що не підлягають призову особи, близькі яких загинули чи пропали безвісти під час російсько-української війни. Однак, не враховано всіх категорій громадян, тому пропонується аналогічним чином врахувати інтереси військовослужбовців та забезпечити їм право на звільнення з військової служби.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy