Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Київський обласний осередок партії «Слуга Народу» очолив Олександр Дубінський

  • 3927
Київський обласний осередок партії «Слуга Народу» очолив Олександр Дубінський

Київську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив народний депутат Олександр Дубінський, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики.

Київську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив народний депутат Олександр Дубінський, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, Заступник члена Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС — Східні сусіди.

Рішення про призначення пана Дубінського ухвалили члени обласної партійної організації під час конференції регіонального партійного осередку. Його кандидатуру також затвердила Вища рада партії.

Олександр Дубінський до обрання народним депутатом працював у журналістиці. У 2010 році став креативним продюсером департаменту журналістських розслідувань телеканалу «1+1», а у 2014 — ведучим програми «Гроші». У 2009 році очолював редакцію тижневика Kyiv Weekly. З 2004 по 2009 рік працював у газеті «Экономические известия». На дострокових парламентських виборах 2019 року балотувався в народні депутати по 94-му мажоритарному округу (Обухівський і Васильківський райони Київської області). Здобув перемогу, отримавши понад 40% голосів.

«Президент поставив переді мною завдання – Київська область має показати найвищий результат партії по всій країні. І це цілком реально, враховуючи якість команди, яку мені вдалось зібрати в штабі області, і волю до перемоги, яку ми продемонстрували з колегами по депутатському корпусу, коли перемогли навколо Києва найпотужніших кандидатів Порошенка. Переможемо і тепер!», зазначає Олександр Дубінський.

Членами ради Київської обласної партійної організації стали Артем Культенко, Артем Ковальов, Влад Ковалевський та Алла Арешкович.

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко раніше підкреслив, що обласні осередки партії не є передвиборчими штабами і працюватимуть також і після місцевих виборів.

«Ще під час парламентської кампанії ми обіцяли встановити постійний зворотний зв’язок із громадянами. Для цього потрібні представництва партії. Наші обласні структурні утворення стануть постійно діючими осередками спілкування з мешканцями кожного регіону. Ми не «спускатимемо» готові рішення з Києва, а лише допомагатимемо місцевим мешканцям розвивати той чи інший регіон. Є проблема? Вирішимо це разом!» пояснив Олександр Корнієнко.

Крім Київської, відбулися конференції, під час яких призначили керівника Криворізької міської партійної організації та керівників у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Закарпатський, Івано-Франківській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Нагадаємо, що політична партія «Слуга Народу» 21 липня 2019 року здобула перемогу на парламентських виборах і сформувала найбільшу в історії України фракцію у Верховній Раді, до якої нині входять 248 народних депутатів. Офіційна ідеологія партії український центризм. Він передбачає пошук компромісу між різними верствами населення, уникнення розколу країни за політичними, етнічними та мовними ознаками, відмову від лівого та правого екстремізму.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy