Голови громад обмінялись досвідом розбудови території
- 27

Щоб ознайомитись з реалізованими проєктами та обмінятись досвідом у сфері розвитку громад, до Гайворонської міської ради завітала делегація голів громад Кіровоградщини. Серед них і представники «Слуги Народу» – очільниця Глодоської громади Ольга Сиса і голови Знам’янської, Голованівської та Пантаївської громад, відповідно Володимир Сокирко, Сергій Цобенко та Ігор Бульба.
Міський голова Гайворонської громади ознайомив гостей з ключовими ініціативами, які успішно втілюються в життя завдяки міжнародній допомозі, партнерству з благодійними організаціями та фінансуванню з бюджету громади.

Серед соціальних ініціатив, що стали важливими в умовах воєнного часу: ветеранський простір, Центр життєстійкості, місце тимчасового проживання ВПО та Центральна міська лікарня, що останнім часом суттєво розширила спектр медичних послуг, доступних жителям громади.

«Під час візиту до Гайворонської громади побачили комплексний підхід до ветеранських ініціатив, доступні медичні послуги, розвиток туристичного напрямку регіону та шанобливе вшанування полеглих земляків. Переконаний, що саме це і формує стійке, дружнє та орієнтоване на потреби жителів громади середовище», – переконаний Сергій Цобенко.

Організатором заходу виступило Кіровоградське регіональне відділення Асоціації міст України.