Долучились до Міжнародного форуму згуртованості
- 29
Київ став майданчиком для проведення Міжнародного форуму згуртованості, на якому представники влади, міжнародні партнери та лідери громад обговорили зміцнення національної стійкості.
До складу делегації від Кіровоградщини увійшли і представники «Слуги Народу»: голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд та голова Знам’янської громади Володимир Сокирко.
Учасники форуму зосередилися на конкретних механізмах участі України в міжнародних партнерствах, доступі громад до фінансування, інструментах залучення ресурсів ЄС та на ключовій ролі місцевого самоврядування у цих процесах.
«Для громад сьогодні важливо не лише мати доступ до міжнародної підтримки, а й уміти швидко та ефективно її використовувати. Форум дав можливість обмінятися практичними рішеннями та дізнатися про нові інструменти для розвитку громад», — зазначив Юрій Дрозд.
Під час Форуму відбулося підписання низки меморандумів у межах ініціативи «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади». Сильні громади — це основа стійкості, а підписання меморандумів про взаємодію дає можливість запустити партнерство громад як взаємовигідну співпрацю з двостороннім обміном знаннями та рішеннями.
Форум організований Міністерством розвитку громад та територій України в межах EU4Recovery — флагманського партнерства Європейського Союзу та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні.
