Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Кінобізнес стане прозорим та зрозумілим: Павло Сушко на презентації «Єдиного кіноквитка»

  • 5944
Кінобізнес стане прозорим та зрозумілим: Павло Сушко на презентації «Єдиного кіноквитка»

У столичному кінотеатрі презентували Єдину систему електронного обліку кіноквитків.

«Єдиний квиток» – це система збору, обліку та обробки інформації про демонстрацію кінофільмів у кінотеатрах України. Створено його для ефективного використання та планування державного бюджету, отримання прозорої звітності, стимулювання розвитку українського кінематографу та формування привабливої відкритої індустрії для міжнародного ринку.

Статистика системи відображатиметься на сайті Держкіно, аби учасники кінопроцесу мали максимально прозору інформацію.

Над цією системою почали працювати ще минулого року в межах робочої групи при парламентському підкомітеті у сфері кінематографу та реклами. До неї входять представники кіноіндустрії, зокрема кінотеатри.

У презентації системи взяв участь і очільник профільного підкомітету від «Слуги Народу» Павло Сушко.

«Я прийшов підтримати цю систему, над якою у парламенті ми працювали. Я вважаю, що з цього часу піде прозорий, нормальний та зрозумілий бізнес. Це лише сприятиме розвиткові українського кіно», – зазначив Павло Сушко.

За його словами, система електронного кіноквитка дозволить збирати дані про всі продані квитки на фільми від кінотеатрів України.

«Які можливості це відкриває? Кінотеатри відображатимуть реальну інформацію онлайн щодо кількості проданих квитків на всі сеанси, а значить – працюватимуть прозоро. Для продюсерів та дистриб’юторів – робити аналітику касових зборів фільмів для планування ефективної промостратегії», – сказав Павло Сушко.

Голова Держкіно Марина Кудерчук розповіла, що система електронного обліку квитків мала бути впроваджена ще із 2017 року. Але технічна і фінансова можливості з’явилися лише сьогодні.

«В Україні на сьогодні відсутня єдина база, і немає статистичних даних про фільми навіть українського виробництва. У Держкіно не завжди бачать повну картину продажу фільмів, вироблених коштом держави. Нарешті ми вже можемо презентувати нашу платформу, до якої йшли сім місяців. Сподіваюся, ви її оціните», – сказала голова Держкіно Марина Кудерчук.

«Єдиний квиток» повноцінно запрацює на початку 2022 року. Наразі до системи можна підключитися в тестовому режимі – це зробили вже 10 кінотеатрів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy