Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Хочуть зірвати судову реформу: Олександр Корнієнко про рішення ВС щодо Тупицького

  • 9218
Хочуть зірвати судову реформу: Олександр Корнієнко про рішення ВС щодо Тупицького

В Україні існують сили, які хочуть не допустити реальну судову реформу, яку держава почала згідно з усіма рекомендаціями Венеційської комісії. На цьому наголосив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко, коментуючи рішення Верховного Суду щодо указу Президента України про звільнення Олександра Тупицького з посади судді Конституційного Суду.

«Вже можна говорити, для чого і з яким мотивом таке рішення ухвалено. Воно насправді не про пана Тупицького. Це рішення про те, що декому дуже хочеться не допустити реальної судової реформи, яка, до речі, схвалена Венеційською комісією», – заявив очільник партії.

Нагадаємо, парламент цього тижня запустив судову реформу. Для цього перезавантажив роботу ВККС та ВРП. Ці законодавчі ініціативи відповідають усім рекомендаціям Венеційської комісії.

Як наголосив Олександр Корнієнко, з реалізацією цих законів у корумпованих суддів немає жодного шансу залишитись на посадах, а у корумпованих політиків не буде шансу «поставити» своїх людей на посади.

«Ухвалені закони намагатимуться збити через Конституційний Суд. А пан Тупицький їм потрібен, щоб організувати повторення сценарію на кшталт знищення системи декларування і відповідальності за брехню в деклараціях», – заявив він.

Олександр Корнієнко звернув увагу, що рішення Верховного Суду буде оскаржене. І Президент та його команда нікому не дозволять зламати започатковану реформу.

«Це не просто щось абстрактне. Це – про справедливість в Україні. Наше суспільство очікувало реальну судову реформу протягом десятиліть – і ось тепер реформа запрацює», – зазначив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy