Вецлар і Шепетівка: партнерство, що працює на громаду
- 22
Партнерство між Шепетівкою та німецьким містом Вецлар стало яскравим прикладом того, як міжнародна співпраця може приносити реальні результати для людей. Це не просто формальна угода – це історія справжньої європейської солідарності, довіри та дружби.
Перші результати тоді не забарилися – до Шепетівки прибули два сучасні пожежні автомобілі для рятувальників, а також трактор із комплектом техніки: газонокосаркою, піскорозкидачем та ручним інструментом. Це обладнання відразу стало в пригоді для благоустрою громади.
У 2025 році партнерство набуло нових форм. Навесні юні музиканти Шепетівки виступили у Вецларі на «Концерті миру, свободи і дружби», об’єднавшись на сцені з колективами з Франції та Німеччини. А влітку юні спортсмени представляли Україну на міжнародних «Спортивних іграх Вецлара – 2025». Ці події стали культурним і спортивним обміном між громадами.
Нещодавно до Шепетівки вдруге прибула партія комунальної техніки від міста-партнера: трактор, косарка із фронтальною ротацією, снігоприбиральний відвал і розкидач для піску та солі. Це обладнання посилить спроможності міських служб і допоможе підтримувати чистоту та порядок у громаді впродовж року.
«Підтримка ініціатив громади – це те, що допомагає розвиватися за різними напрямами діяльності та переймати корисний досвід. Дякуємо партнерам за допомогу», – зазначив депутат партії «Слуга Народу» Віталій Биков.