У Шепетівці вчителям вручено Грамоти Верховної Ради України
- 20
У Шепетівській громаді відбулася важлива подія – відзначено лідерів освітянської галузі, які своєю щоденною працею формують майбутнє нашої держави.
Грамотами Верховної Ради України за ініціативи народного депутата України від «Слуги Народу» Олексія Жмеренецького відзначено:
Інну Цимбал – учительку початкових класів ліцею № 1 імені Героя України М. Дзявульського, відзначено за її відданість дітям, невтомну енергію та професійність.
Андрія Слюсаря – учителя інформатики гімназії № 2, відзначений нагородою за вагомий внесок у розвиток ІТ-освіти молоді, виховання цифрової грамотності та критичного мислення.
Олександра Юріна – вчителя предмета «Захист України» у НВК № 3, наразі захищає нашу Батьківщину в лавах Збройних сил. Він не тільки навчає, а і власне є прикладом для молодого покоління. Йому нагороду передадуть за першої можливості.
«Праця педагога – це інвестиція в майбутнє всієї України. Саме вчителі виховують тих, хто збудує сильну, успішну й вільну державу», – зазначив Олексій Жмеренецький.