У Хмельницькому відбувся круглий стіл "Розвиток партійних осередків під час повномасштабного вторгнення та у післявоєнний період" який організував IRI за фінансуванням USAID.
- 79
Долучився до заходу член партії “Слуга Народу”, голова фракцїі “Слуга Народу” у Хмельницькій міській раді Роман Ужва. Під час Круглого столу обговорили: ситуації в партійних осередках та трансформації стратегій розвитку партій та можливості й розвитку жіночих крил та молодіжки.
Під час заходу було обговорено короткострокові плани щодо реалізації важливих проектів у Хмельницькому.
“На разі важливо проводити партійну роботу, адже у нас сьогодні на зустрічі були представники декількох політичних сил і кожен мав змогу дізнатись, як розвивати партійні осередки – це і є прояв нашої демократичності”, – зазначив Роман Ужва.
