Проєкти Староушицької громади: на Хмельниччині відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України
- 19
У межах виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Староушицьку громаду відвідали представники парламенту та центральних органів влади.Основною темою зустрічі стали туризм і розвиток державно-приватного партнерства. Учасники ознайомилися з туристичним та культурним потенціалом Поділля, зокрема побували на Бакоті – мальовничій перлині регіону, яка вражає своєю природною красою та багатою історичною спадщиною.
Окрему увагу було приділено креативному простору «Бакота Хаб», що створений на базі колишньої школи. Він став успішним прикладом того, як завдяки ініціативності та співпраці громади з партнерами можливо реалізовувати сучасні культурні й туристичні проєкти, які стають рушіями розвитку території.
Під час заходу селищного голову Староушицької громади від «Слуги Народу» Анатолія Тимчука було відзначено Подякою комітету за особистий внесок у розвиток туризму, збереження та популяризацію культурної спадщини України, а також за віддану працю на благо громади.
«Староушицька ТГ доводить, що навіть невеликі громади можуть стати потужними центрами розвитку, якщо є стратегія, ініціативність та бажання змінюватися. Туризм і культура – це не лише про збереження спадщини, це ще й нові робочі місця, інвестиції та підвищення якості життя для мешканців. Приклад Староушицької громади може надихнути на розвиток представників багатьох інших територій», – зазначив нардеп від «Слуги Народу» Ігор Марчук.