Проєкт підтримки Сил безпеки й оборони Детальніше >>
ALDE Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Понад 3,8 млн грн на підтримку ЗСУ та військових: рішення громад Хмельниччини

  • 24
Понад 3,8 млн грн на підтримку ЗСУ та військових: рішення громад Хмельниччини

Громади області продовжують системно підтримувати українських захисників, спрямовуючи кошти на виконання програм підтримки Збройних сил України, забезпечення військових частин та допомогу військовослужбовцям. Депутати від «Слуги Народу» в місцевих радах підтримують відповідні рішення. Цього разу спрямовано понад 3,8 млн грн від п’яти громад – Сатанівської, Ізяславської, Староушицької, Китайгородської та Меджибізької.

👉 Сатанівська громада

✅ 2 700 000 грн – спрямовано в межах оновленої Програми підтримки підрозділів територіальної оборони, ЗСУ та інших військових формувань на 2026 рік.

👉 Ізяславська громада

✅ 600 000 грн – на потреби Збройних сил України.

👉 Староушицька громада

✅ 200 000 грн – для двох військових частин.

👉 Китайгородська громада

✅ 100 000 грн – на медичні засоби для військової частини.

👉 Меджибізька громада

✅ 255 000 грн – на придбання твердого палива для військовослужбовців.

«Підтримка військових і виконання програм оборони – це пріоритет, який громади Хмельниччини послідовно реалізовують. Кожне таке рішення – це внесок у нашу спільну перемогу», – зазначила депутатка Ізяславської міської ради від «Слуги Народу» Тамара Горнюк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy