Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Хмельницька облрада просить парламент ухвалити закон про малу приватизацію

  • 4930
Хмельницька облрада просить парламент ухвалити закон про малу приватизацію

Депутати від «Слуги Народу» Хмельницької облради звернулися до Верховної Ради України з проханням підтримати пакет законопроєктів про малу приватизацію.

Під час голосування на черговій сесії ініціативу підтримала більшість: «за» – 43 депутати обласної ради.

Під час оголошення звернення з трибуни облради депутатка від «Слуги Народу» Тетяна Крупа зазначила, що усі 30 років української незалежності під виглядом захисту інтересів держави і недопущення приватизації проводився масштабний дерибан. Кошти, майно, нерухомість державних та комунальних підприємств, що мали приносити дохід українцям, працювали на збагачення політиків та корупціонерів різного рівня.

«Закликаємо Верховну Раду України ухвалити пакет законопроєктів щодо малої приватизації №№4572, 4573, 4574 і 4575, які усувають штучні бюрократичні перешкоди і спрощують процедуру підготовки до приватизації об’єктів як державної, так і комунальної власності», – йдеться у зверненні.

Зазначаєтся, що приватизація потрібна передусім не для наповнення бюджету від продажу державних активів. Її цінність полягає у тому, щоб запустити економіку, дати «друге дихання» підприємствам.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy