Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Херсонська, Чернігівська й Миколаївська облради провели позачергові сесії з питань тероборони

  • 5704
Херсонська, Чернігівська й Миколаївська облради провели позачергові сесії з питань тероборони

За ініціативи фракцій «Слуга Народу» обласні ради в різних регіонах України проводять позачергові сесії для ухвалення рішень про виділення коштів на формування системи територіальної оборони. Відповідне доручення дала очільниця партії Олена Шуляк.

Херсонщина

Сьогодні депутати Херсонської обласної ради зібралися на позачергову сесію. Головне питання порядку денного – «Про внесення змін до програми розбудови територіальної оборони Херсонської області на 2020-2022 роки».

Так, було виділено 2,2 млн грн на реалізацію програми розбудови територіальної оборони та облаштування кімнат зберігання зброї та документів з обмеженим доступом для військових частин. «За» проголосували 42 депутати.

Необхідність скликання позачергової сесії та прийняття рішень про зміни до програми розбудови територіальної оборони на Херсонщині була спричинена умовами, що включають у собі подальшу мілітарізацію Російською Федерацією тимчасово окупованого півострова Крим та збільшення чисельності своїх військ біля державного кордону України. Головна мета прийнятих рішень – створення комплексної всеохопної системи національного спротиву (протидії) агресору завдяки залученню широких верств населення до територіальної оборони області.

Перший заступник голови – керівник виконавчого апарату Херсонської обласної ради, голова Херсонської обласної організації партії «Слуга Народу» Юрій Соболевський подякував депутатам за те, що зібралися на сесію для підтримки важливих для області питань.

«Політична партія “Слуга Народу” підтримує звернення. Хочу сказати, що це не є зверненням лише нашої партії, це є звернення кожного українця, який прагне миру та безпеки», – сказав він.

Чернігівщина

До депутатського корпусу звернувся голова фракції політичної партії «Слуга Народу» в обласній раді Дмитро Іванов щодо змін до Програми впровадження пілотного проєкту з організації територіальної оборони Чернігівської області на 2021-2022 роки.

«Ми просимо всіх, хто має таку можливість і відповідний досвід, підтримати загони територіальної оборони, максимально сприяти їхній розбудові. Водночас громадяни мають і далі працювати та не змінювати свій звичний спосіб життя – це забезпечить нормальну економічну діяльність, а отже, і можливість Збройних сил захищати Україну так, як потрібно, і стільки – скільки потрібно», – сказав Дмитро Іванов.

Депутати одностайно (47 голосів) підтримали виділення коштів з обласного бюджету для посилення спроможності наших частин тероборони.

Серед інших питань, які найближчим часом мають бути вирішені – це підписання договорів, а в деяких громадах – виділення для підрозділів приміщень та їхній ремонт, комплектація технікою, засобами зв’язку, меблями.

Миколаївщина

Депутати Миколаївської обласної ради під головуванням Ганни Замазєєвої («Слуга Народу») ухвалили цільову програму підтримки територіальної оборони з початковим бюджетом у 2 мільйони гривень.

«За» проголосували 35 депутатів із 44 присутніх.

Поточні витрати за програмою становитимуть 700 тисяч гривень, а 1,3 мільйона гривень – капітальні, зокрема на навчальні збори, технічне забезпечення та обладнання робочих місць.

«Територіальна оборона – це складова національного спротиву. Вона спрямована на збереження території нашої області, підвищення рівня громадської безпеки та підтримку громадських інститутів у сфері безпеки. Також забезпечує налагодження співпраці Збройних сил України, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування», – прокоментувала голова Миколаївської облради та обласної організації політпартії «Слуга Народу» Ганна Замазєєва.

Програма передбачає фінансування таких напрямів: навчання резервістів-контрактників, які прийдуть до підрозділів територіальної оборони, підтримання матеріально-технічного забезпечення бригади територіальної оборони, підтримання в нормальному стані пунктів постійної дислокації підрозділів територіальної оборони.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy