Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Хайп замість вирішення проблем киян: Олена Шуляк про засідання Київради

  • 9559
Хайп замість вирішення проблем киян: Олена Шуляк про засідання Київради

Відверто політичним дійством, яке жодним чином не стосується розвитку Києва, потреб та інтересів киян, назвала керівниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк проведення термінового і невідкладного засідання Київради.

Сьогодні під приводом розгляду важливих питань з-поміж іншого столичні депутати засудили так зване політичне переслідування експрезидента, лідера «Європейської Солідарності» Петра Порошенка.

«Київ з доходною частиною бюджету майже 69 млрд грн не може вирішити нагальні проблеми киян. Київ, який повинен бути лідером серед інших міст і регіонів, пасе задніх за темпами розвитку. Мер і депутатська більшість, вочевидь, не бачать цю проблему, не опікуються нею. Натомість вони готові влаштувати чергове політичне дійство з нульовим результатом. Ми вважаємо це неприпустимим і ніколи не будемо підтримувати такі дії», – заявила вона.

За її словами, днями Київська міська організація партії «Слуга Народу» оприлюднила звіт з аналізом ситуації в Києві. Згідно з висновком, проблеми, про які політсила говорила під час кампанії з місцевих виборів, досі не вирішені.

У міста немає оновленого генплану. Столиця потерпає від заторів, в яких люди витрачають 227 годин на рік. Києву бракує громадських просторів, зелених зон, інфраструктури для людей з інвалідністю, місць для відпочинку людей похилого віку, для дітей.

«Заради вирішення цих наболілих і ключових питань не знайшлося жодної ініціативи депутатської більшості, щоб зібратися на позачергову сесію і вирішити їх. Проте для суто політичного хайпу знайшлися і час, і місце, й ініціатива», – наголосила очільниця партії «Слуга Народу».

Таким чином, вважає Олена Шуляк, організатори цього рішення незаконно хочуть підмінити собою суд. Адже місцеві ради не можуть вирішувати, хто винен, а хто ні.

«Суд ухвалив відповідне рішення. Воно обовʼ язкове до виконання – подобається це комусь чи ні. Ми, насправді, не бачимо, що тут ще обговорювати», – зазначила вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy